VII.1.2)Az eredeti hirdetményben javítandó szövegrészSzakasz száma: III.1.2
A következő helyett:
Helyesen:
A kiválasztási szempontok felsorolása és rövid ismertetése:
Szakasz száma: III.1.2
2. 2 fő közbeszerzési Senior ellenőrzési szakembert, aki rendelkezik legalább 2 évet elérő közbeszerzési szakmai tapasztalattal;
5. 1 fő közbeszerzések jogszabály szerinti minőség-ellenőrzésében és/vagy utó- és/vagy utólagos ellenőrzésben és/vagy közbeszerzési szabályossági tanúsítvány / eredmény állásfoglalás készítésében 2 évet elérő szakmai gyakorlattal rendelkező szakembert.
1., 2., 3. pontokra bemutatott szakemberek között nem lehet átfedés, 4–5. pont szerintiek lehetnek 1–3.-ra bemutatott szakértők.
Szakasz száma: III.1.3
Ajánlatkérő a felhívás III.1.3) pontja tekintetében rögzített fogalmak alatt a 46/2011. (III.25.) Korm. rendelet, valamint a 320/2015. (X.30.) Korm. rendelet szerinti a közbeszerzésekért felelős miniszter hatáskörébe utalt közbeszerzési ellenőrzési tevékenységeket érti.
Továbbá Ajánlatkérő a fenti tevékenységekkel egyenértékűként elfogadja a 4/2011. (I.28.) Korm. rendelet szerinti a központi koordinációs szerv hatáskörébe utalt és/vagy a 272/2014. (XI.5.) Korm. rendelet szerint az európai uniós források felhasználásáért felelős miniszter hatáskörébe utalt tevékenységeket, illetve utó- és/vagy utólagos ellenőrzésként a 4/2011. (I.28.) Korm. rendelet szerint a közreműködő szervezet hatáskörébe utalt, és/vagy a 272/2014. (XI.5.) Korm. rendelet szerint az irányító hatóság hatáskörébe utalt tevékenységeket is.