Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering, implementatie, hosting en beheer van een Infrastructure-as-a-Service en aanvullende diensten ten behoeve van Promen.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72510000 Beheerdiensten in verband met computers
II.1.4)Korte beschrijving:
Levering, implementatie, hosting en beheer van een Infrastructure-as-a-Service en aanvullende diensten ten behoeve van Promen. Het doel dat Promen wenst te bereiken, is het contracteren van een professionele partner die in staat is om de IT-infrastructuur als dienst aan haar te leveren. Deze IT-infrastructuur vormt een cruciaal element binnen de bedrijfsvoering van Promen. Na contractering van de professionele partner heeft deze, conform het programma van eisen, als opdracht:
— ter beschikking stellen, onderhouden en beheren van een IaaS-platform, inclusief alle benodigde licenties (waaronder server OS en virtualisatie), waarop de applicaties van Promen adequaat kunnen functioneren en de werkplekken kunnen worden aangesloten;
— ter beschikking stellen, onderhouden en beheren van 1 of meerdere Citrix-omgevingen, zodat ongeveer 230 werkplekken (waarvan maximaal 150 gelijktijdig) gebruikt kunnen worden door medewerkers;
— een aantal in het beschrijvend document nader beschreven aa...
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48822000 Computerservers
48920000 Kantoorautomatiseringssoftware
48600000 Database- en besturingssoftware
48700000 Softwarevoorzieningen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie beschrijvend document.