Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przebudowa ul. Szafera (od al. Wojska Polskiego do ul. Sosabowskiego), Etap realizacyjny II i III
Referenznummer der Bekanntmachung: 14/ZP/DZ/7/UM/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej realizacji robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Przebudowa ul. Szafera (od al. Wojska Polskiego do ul. Sosabowskiego), Etap realizacyjny II i III (inwestycja typu „wybuduj”). Roboty budowlane realizowane będą w ramach Programu RZĄDOWY FUNDUSZ POLSKI ŁAD:PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH na podstawie promesy wstępnej o dofinansowanie nr 01/2021/4535/PolskiLad z dnia 17.11.2021r. Beneficjentem projektu jest Gmina Miasto Szczecin.