Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás megkötése a Nemzetgazdasági Minisztérium 1014 Budapest, Szentháromság tér 6. számalatt történő elhelyezésének műemléki épületrekonstrukciójához kapcs-ó kiv-i feladatok ellátása-I.üt
II.1.2)Fő CPV-kód45212314 Történelmi műemlékkel vagy emlékművel kapcsolatos építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás megkötése a Nemzetgazdasági Minisztérium 1014 Budapest, Szentháromság tér 6. számalatt történő elhelyezésének műemléki épületrekonstrukciójához kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására - I.ütem.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)45212314 Történelmi műemlékkel vagy emlékművel kapcsolatos építési munkák
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Utólagos épületszigetelési munkák (2208 m2), bontás (7389,6 m2), szakági építési munkák, járulékos költségek (ideiglenes létesítmények, ideiglenes munkák, ideiglenes hálózat, vagyonvédelem, daruzás)
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 2
Tervezési munkák (60 mn), szakági bontási munkák (5), ideigleines munkák
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
Utólagos épületszigetelési munkák (840 m2), járulékos költségek (daruzás)