Hemm bug li jaffettwa l-mod kif jintwerew l-URLs fl-avviżi tal-Formoli elettroniċi. Qed naħdmu biex insolvu l-problema. Sadanittant, nissuġġerixxu li tneħħi l-virgola (jew kwalunkwe karattru speċjali ieħor) li tidher fl-aħħar tal-URL. Niskużaw ruħna għall-inkonvenjenza.
Servizzi - 375802-2019
l-Italja-Parma: Servizzi ta' Konsulenza dwar l-immaniġġjar
2019/S 153-375802
Tiswija
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Servizzi
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ta' Konsulenza dwar l-immaniġġjar
Numru ta' referenza: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
79410000 Servizzi ta' konsulenza dwar in-negozju u l-amministrazzjoni
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-Awtorità Ewropea dwar is-Sigurtà fl-Ikel (EFSA) hija l-korp ewlieni tal-UE ta' din is-sejħa għall-offerti. Il-korpi tal-UE li ġejjin jingħaqdu f'din is-sejħa: l-Uffiċċju tal-BEREC, CDT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBA, ECHA, AED, EEA, EFCA, BEI, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, Frontex, GSA, EU-OSHA, l-Impriża Konġuna SESAR, l-Impriża Konġunta Shift2Rail, SRB. Is-sejħa għall-offerti timmira li tipprovdi lill-korpi tal-UE li qed jieħdu sehem blokk multiannwali ta' servizzi ta' konsulenza dwar l-immaniġġjar li għandhom x'jaqsmu mat-trasformazzjoni tan-negozju u l-iżvilupp operazzjonali neċessarju għat-titjib tal-valur, l-effettività u l-effiċjenza tal-korpi tal-UE.
Il-kapaċità ta' min jitfa' l-offerta għandha tkopri ċiklu sħiħ tal-ħajja tas-servizzi ta' konsulenza dwar l-immaniġġjar, minn analiżi strateġika, għall-ippjanar strateġiku, għal servizzi ta' implimentazzjoni u tnedija ta' politiki, proċessi u għodod ta' mmaniġġjar, jiġifieri kemm l-iżvilupp kif ukoll it-tnedija tal-metodi.