Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indkøb af terrængående ubeskyttede køretøjer
II.1.2)Hoved-CPV-kode34132000 Motorslæder
II.1.4)Kort beskrivelse:
EUTM RCA ønsker at købe 5 terrængående køretøjer.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 180 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: II.2.5)TildelingskriterierPrisen er ikke det eneste tildelingskriterium og alle kriterier er udelukkende anført i udbudsdokumenterne
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Nešarvuotų visureigių transporto priemonių pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34132000 Motorinės rogės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
EUTM RCA pageidauja įsigyti 5 visureiges transporto priemones.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 180 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina nėra vienintelis sutarties sudarymo kriterijus, visi kriterijai nurodyti tik pirkimo dokumentuose