Roba - 375934-2017
Hrvatska-Kaštel Štafilić: Oprema za regulaciju, sigurnost i signalizaciju u zračnim lukama
2017/S 183-375934
Ispravak
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Roba
(Dodatak Službenom listu Europske unije, 2017/S 131-268654)
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Sustav za zaštitni pregled predane prtljage.
Referentni broj: 04-7/17
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34997000 Oprema za regulaciju, sigurnost i signalizaciju u zračnim lukama
II.1.4)Kratak opis: