2. 2. értékelési részszempont szerint megajánlható szakemberek
Többlet szakember:
2. legalább 1 fő felsőfokú műszaki végzettségű szakember, aki legalább 3 éves korrózióvédelmi szakterületen szerzett tapasztalattal/gyakorlattal rendelkezik).
A fenti szakembereknek az adott pozíció kapcsán az alábbi érvényes jogosultsággal/tanúsítvánnyal kell, hogy rendelkezzenek, a szerződés megkötésekor:
— 266/2013. (VII. 11.) Korm. rendelet szerinti MV-KÉ jogosultság
— KO-T vagy KO-M tanúsítvány
5. A részvételi jelentkezésnek felolvasólapot kell tartalmaznia, amelyen fel kell tüntetni az alábbi adatokat: a részvételre jelentkező(k) neve, címe (székhelye, lakóhelye)