Dodávky - 376333-2019
Submission deadline has been amended by:  404752-2019
Česko-Liberec: Počítače
2019/S 153-376333
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
150_KV_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů
II.1.2)Hlavní kód CPV
30200000 Počítače
II.1.4)Stručný popis:
Zavedení DNS. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů a splnění s tím souvisejících závazků.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 50 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
DNS - Kategorie "Výpočetní technika a příslušenství"
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS budou dodávky výpočetní techniky a příslušenství pro zadavatele a plnění s tím souvisejících závazků.
DNS - Kategorie "Tonery"
Část č.: 2
30125100 Zásobníky tonerů
Zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS budou tonery.