Dostawy - 376372-2019
Polska-Poznań: Oznakowanie drogowe
2019/S 153-376372
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dokończenie robót drogi S5 Poznań-Wronczyn w zakresie oznakowania pionowego
Numer referencyjny: O.PO.D-3.2411.50.2019
II.1.2)Główny kod CPV
34922100 Oznakowanie drogowe
II.1.4)Krótki opis:
Dokończenie robót drogi S5 Poznań-Wronczyn w zakresie dostawy i montażu oznakowania pionowego wraz z wykonaniem elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: