Dienstleistungen - 37649-2021
Česko-Praha: Úklidové služby
2021/S 016-037649
Oznámení o výsledku zadávacího řízení – veřejné služby
Výsledky zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Úklidové služby KE
II.1.2)Hlavní kód CPV
90910000 Úklidové služby
II.1.4)Stručný popis:
Poskytování úklidových služeb dle požadavků a v jednotlivých lokalitách zadavatele.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Úklid vnitřních prostor ve společnosti Elektrárna Počerady, a.s.
Část č.: 10
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Úklidové služby spočívající v pravidelném úklidu vnitřních prostor, pracích na objednávku (nepravidelném úklidu vnitřních prostor) a dodávkách hygienických potřeb a spotřebního materiálu.
Údržba venkovních komunikací ve společnosti Elektrárna Počerady, a.s.
Část č.: 11
Úklidové služby spočívající v údržbě venkovních komunikací.
Údržba zeleně ve společnosti Elektrárna Počerady, a.s.
Část č.: 12
Úklidové služby spočívající v údržbě zeleně.