We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nakup in dobava energijsko učinkovitih prenosnih računalnikov
Reference number: 4301-27/2019; ODPREN-39/2019
II.1.2)Main CPV code
30213000 Personal computers
II.1.4)Short description:
Opis predmeta: dobava, konfiguracija, namestitev in garancijsko vzdrževanje energetsko učinkovitih prenosnih in tabličnih računalnikov (v nadaljnjem besedilu naprave) v sklopih in predvidenih količinah, kot je razvidno v dokumentaciji v zvezi z oddajo naročila, za obdobje 36 mesecev:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Osnovni prenosni računalnik
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
30213100 Portable computers
II.2.4)Description of the procurement:
Osnovni prenosni računalnik.
Standardni prenosni računalnik
Lot No: 2
Standardni prenosni računalnik.
Standardni prenosni računalnik s priklopno postajo
Lot No: 3
Standardni prenosni računalnik s priklopno postajo.
Zmogljiv prenosni računalnik
Lot No: 4
Zmogljiv prenosni računalnik.
Zmogljiv prenosni računalnik s priklopno postajo
Lot No: 5
Zmogljiv prenosni računalnik s priklopno postajo.
Mini prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Lot No: 6
Mini prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik.
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Lot No: 7
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik.
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik s priklopno postajo
Lot No: 8
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik s priklopno postajo.
Lahki prenosni računalnik - hibridni 2 v 1 s priklopno postajo
Lot No: 9
Lahki prenosni računalnik - hibridni 2 v 1 s priklopno postajo.
Tablični računalnik I
Lot No: 10
30213200 Tablet computer
Tablični računalnik I.
Tablični računalnik I s tipkovnico
Lot No: 11
Tablični računalnik I s tipkovnico.
Tablični računalnik II
Lot No: 12
Tablični računalnik II.
Tablični računalnik II s tipkovnico
Lot No: 13
Tablični računalnik II s tipkovnico.
Tablični Računalnik III s tipkovnico (Wi-Fi)
Lot No: 14
Tablični Računalnik III s tipkovnico (Wi-Fi).
Tablični računalnik III s tipkovnico (lte)
Lot No: 15
Tablični računalnik III s tipkovnico (LTE).
Blago - 376679-2020
Slovenija-Ljubljana: Osebni računalniki
2020/S 154-376679
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 4301-27/2019; ODPREN-39/2019
II.1.2)Glavna koda CPV
30213000 Osebni računalniki
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30213100 Prenosni računalniki
II.2.4)Opis javnega naročila:
Št. sklopa: 2
Št. sklopa: 3
Št. sklopa: 4
Št. sklopa: 5
Št. sklopa: 6
Št. sklopa: 7
Št. sklopa: 8
Št. sklopa: 9
Št. sklopa: 10
30213200 Tablični računalnik
Št. sklopa: 11
Št. sklopa: 12
Št. sklopa: 13
Št. sklopa: 14
Št. sklopa: 15