Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 376735-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 154-376735
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства, обособена позиция № 6 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“ по покана 578500-4265/12.06.2020 г. за подаване на оферти въз основа на рамково споразумение рег. № СПОР-9/18.04.2019 г., сключено с Централния орган за обществени поръчки (ЦООП) чрез Системата за електронно възлагане на обществени поръчки (СЕВОП)
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства в количества и видове, подробно описани в техническата спецификация