Bélgica-Bruselas: Estudio sobre la viabilidad, las normas mínimas y los requisitos de transparencia de un etiquetado de referencia Ambiental, Social y de Gobernanza (ASG) de la Unión Europea
2021/S 142-376787
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Estudio sobre la viabilidad, las normas mínimas y los requisitos de transparencia de un etiquetado de referencia Ambiental, Social y de Gobernanza (ASG) de la Unión Europea
Número de referencia: FISMA/2021/OP/0003
II.1.2)Código CPV principal79314000 Estudio de viabilidad
II.1.4)Breve descripción:
El Reglamento (UE) 2016/1011 exige que, antes del 31 de diciembre de 2022, la Comisión presente al Parlamento Europeo y al Consejo un informe sobre el impacto del presente Reglamento y sobre la viabilidad de un «índice de referencia ASG» que, llegado el caso, irá acompañado de un proyecto legislativo. En la consulta sobre la estrategia renovada de financiación sostenible, se consultó a los actores del mercado si la UE debería tomar medidas para crear tal etiqueta, la mayoría respondió que la UE debería impulsar la creación de un «índice de referencia ASG». Muchos actores del mercado aceptarían de buen grado la creación de esta nueva etiqueta de la UE para integrar aspectos sociales y de gobernanza, además del clima, que es el principal objetivo de los índices de referencia climáticos de la UE, introducidos recientemente.
El objetivo general del presente estudio consiste en obtener un análisis exhaustivo relativo a la viabilidad de la creación de una etiqueta de referencia ASG de la Unión Europea, que incluya las normas mínimas y los requisitos de transparencia.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 300 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79314000 Estudio de viabilidad
II.2.4)Descripción del contrato:
Estudio sobre la viabilidad, las normas mínimas y los requisitos de transparencia de una etiqueta de referencia ASG de la Unión Europea.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Uuring ELi ESG võrdlusaluse märgise teostatavuse ning miinimum- ja läbipaistvusnõuete kohta
Viitenumber: FISMA/2021/OP/0003
II.1.2)CPV põhikood79314000 Teostatavusuuring
II.1.4)Lühikirjeldus:
Määrus (EL) 2016/1011 nõuab komisjonilt enne 2022. aasta 31. detsembrit Euroopa Parlamendile ja nõukogule kõnealuse määruse mõju ja „ESG võrdlusaluse märgise“ teostatavuse kohta aruande esitamist ja, kui see on asjakohane, lisatakse aruandele seadusandlik ettepanek. Uuendatud kestliku rahastuse strateegiat käsitleval konsulteerimisel esitati turul osalejatele küsimus, kas EL peaks võtma meetmeid sellise märgise loomiseks, millele enamus vastajaist andis jaatava vastuse. Paljud turul osalejad tervitaksid sellise uue ELi märgise loomist sotsiaalsete ja valitsemisalaste arutelude ühendamiseks kliima, mis on hiljuti kasutusele võetud ELi kliima võrdlusaluste põhitähelepanu all.
Kõnealuse uuringu üldeesmärk on saada põhjalik analüüs ELi ESG võrdlusaluse märgise, sh miinimum- ja läbipaistvusnõuete loomise teostatavuse kohta.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 300 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79314000 Teostatavusuuring
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Uuring ELi ESG võrdlusaluse märgise teostatavuse ning miinimum- ja läbipaistvusnõuete kohta.
Belgija-Briuselis: Tyrimas dėl galimybių, minimalių standartų ir skaidrumo reikalavimų, taikomų ES aplinkosaugos aspektų vertinimo etalonui
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Tyrimas dėl galimybių, minimalių standartų ir skaidrumo reikalavimų, taikomų ES aplinkosaugos aspektų vertinimo etalonui
Nuorodos numeris: FISMA/2021/OP/0003
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79314000 Galimybių tyrimas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Reglamentu (ES) 2016/1011 reikalaujama, kad Komisija iki 2022 m. gruodžio 31 d. Europos Parlamentui ir Tarybai pateiktų šio reglamento poveikio ir ESG lyginamojo standarto pagrįstumo ataskaitą, prie kurios prireikus pridedamas pasiūlymas dėl teisėkūros procedūra priimamo akto. Konsultuojantis dėl atnaujintos tvaraus finansavimo strategijos rinkos dalyviams buvo pateiktas klausimas, ar ES turėtų imtis veiksmų tokiam ženklui sukurti, dauguma respondentų atsakė, kad ES turėtų imtis veiksmų sukurti ESG lyginamąjį standartą. Daugelis rinkos dalyvių pritartų tokio naujo ES ženklo sukūrimui, kad, be klimato, būtų įtraukti socialiniai ir valdymo aspektai, kurie yra pagrindinis neseniai nustatytų ES klimato etalonų objektas.
Bendras šio tyrimo tikslas – gauti išsamią analizę dėl galimybės sukurti ES aplinkosaugos aspektų vertinimo etaloną, įskaitant minimalius standartus ir skaidrumo reikalavimus.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79314000 Galimybių tyrimas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
ES aplinkos apsaugos lyginamosios analizės ženklo įgyvendinamumo, būtiniausių standartų ir skaidrumo reikalavimų tyrimas.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Study on the Feasibility, Minimum Standards and Transparency Requirements of an EU ESG Benchmark Label
Reference number: FISMA/2021/OP/0003
II.1.2)Main CPV code79314000 Feasibility study
II.1.4)Short description:
Regulation (EU) 2016/10011 requires the Commission to present to the European Parliament and the Council, before 31 December 2022 a report on the impact of this Regulation and on the feasibility of an ‘ESG benchmark’ that shall be accompanied, where appropriate by a legislative proposal. In the consultation on the renewed sustainable finance strategy, a question was asked to market participants on whether the EU should take action to create such label with the majority responding that the EU should take action to create an ‘ESG benchmark’. Many market participants would welcome the creation of such new EU label in order to integrate social and governance considerations, on top of climate, which is the main focus of the EU Climate Benchmarks, which have been recently introduced.
The general objective of this study is to obtain a comprehensive analysis regarding the feasibility of the creation of an EU ESG Benchmark label, including the minimum standards and transparency requirements.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79314000 Feasibility study
II.2.4)Description of the procurement:
Study on the feasibility, minimum standards and transparency requirements of an EU ESG Benchmark label.