Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Contrato de servicios para la organización y desarrollo de actividades, acciones, talleres y dinámicas de fomento del empleo en la Escuela de Competencias San Blas Digital
Nuorodos numeris: 300/2022/00405
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79342300 Su klientais susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 3 423 430.50 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)75200000 Paslaugų teikimas bendruomenei
79340000 Reklamos ir rinkodaros paslaugos
79342320 Klientų aptarnavimo paslaugos
80000000 Švietimo ir mokymo paslaugos
92000000 Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos
98000000 Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos
98350000 Miesto aplinkotvarkos paslaugos
98390000 Kitos paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: