Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Ремонт и поддръжка на МПС с включени резервни части, материали и консумативи за срок от 36 месеца за нуждите на ЦУ на СЗДП“
II.1.2)Основен CPV код50110000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове50100000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на превозни средства и свързаното с тях оборудване
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на процедурата включва ремонт и поддръжка на МПС с включени резервни части, материали и консумативи за срок от 36 месеца за нуждите на ЦУ на СЗДП. Към момента на откриване на процедурата възложителят е собственик на 4 бр. МПС, подробно описани в техническата спецификация. Изпълнителят се задължава да обслужва и автомобили, придобити от възложителя по време на действие на сключения договор за изпълнение на поръчката, като спрямо тях се прилагат същите цени и процент отстъпка, както спрямо наличните към момента на подаване на офертата автомобили.