Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Tjenesteydelser vedrørende støtte til evaluering, gennemførelse og videreudvikling af politikker om luftkvalitet og emissioner i et nulforureningsperspektiv
Sagsnr.: ENV/2021/OP/0017
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Støtte til evaluering, gennemførelse og videreudvikling af politikker om luftkvalitet og emissioner i et nulforureningsperspektiv. Dette inkluderer vurderingen af de nuværende og fremtidige politikker og identifikationen af forvaltningsoptioner på europæisk, nationalt, regionalt eller lokalt plan, inklusive vurderingen af disses effektivitet, omkostninger og fordele samt midler til gennemførelsesforanstaltninger via forskellige retlige og ikke-retlige instrumenter.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
90731100 Luftkvalitetsstyring
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Tjenesteydelser vedrørende støtte til evaluering, gennemførelse og videreudvikling af politikker om luftkvalitet og emissioner i et nulforureningsperspektiv.
Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamist, rakendamist ja edasiarendamist nullsaaste perspektiivis toetavad teenused
Viitenumber: ENV/2021/OP/0017
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Nullsaaste perspektiivis õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamise, rakendamise ja edasiarendamise tugi. See sisaldab kehtiva ja tulevase poliitika hindamist ning juhtimisvariantide määratlemist Euroopa, riiklikul, piirkondlikul või kohalikul tasandil, k.a nende tõhususe, tulude ja kulude ning rakendamismeetmete hindamist mitmesuguseid õigusakte ja mittejuriidilisi vahendeid kasutades.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)90700000 Keskkonnateenused
90731100 Õhukvaliteedi juhtimine
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamist, rakendamist ja edasiarendamist nullsaaste perspektiivis toetavad teenused.