II. szakasz: A szerződés tárgya
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
MKB9/2016 Papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 16: Szennyvíz- és hulladékkezelési szolgáltatások, fertőtlenítési és hasonló szolgáltatások
A teljesítés helye: Magyarország közigazgatási területe.
NUTS-kód HU1 KÖZÉP-MAGYARORSZÁG,HU2 DUNÁNTÚL,HU3 ALFÖLD ÉS ÉSZAK,HUZ EXTRA-REGIO
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
MKB9/2016 Magyarország közigazgatási területén keletkező papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló, 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján. (12 rész).
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások, 90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások, 90511200 Háztartásihulladék-gyűjtési szolgáltatások, 90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
Magyarország közigazgatási területén keletkező papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló, 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján.
1. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 36 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
2. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 36 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
3. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 36 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
4. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 20 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
5. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 20 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
6. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 20 000 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
7. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 8 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
8. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 8 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
9. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 8 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
10. rész: Ipari és kereskedelmi papír csomagolási hulladék gyűjtése és hasznosítása 8 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
11. rész: Lakossági hulladék gyűjtéséből származó papír csomagolóanyag hasznosítása 9 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
12. rész: Lakossági hulladék gyűjtéséből származó papír csomagolóanyag hasznosítása 9 400 000 kg (fix mennyiség) + 25 % mennyiségben;
Becsült érték áfa nélkül: 1 299 950 000 HUF
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információVételi jog (opció): nem