Meil on hea meel teatada, et portaali TED uus versioon võetakse kasutusele 29. jaanuaril 2024 (esialgne kuupäev – kinnitamisel!) Olete huvitatud uutest funktsioonidest, täiendustest ja mõjust, mida need kasutajatele kaasa toovad? Kutsume teid lugema meie artiklit, et teha lähemalt tutvust peamiste uute muudatuste ja funktsioonidega.
E-vormide teadete kuvamist mõjutavad mõned vead. Tegeleme probleemi lahendamisega. Seni saate külastada meie temaatilist veebilehte, et saada rohkem teavet ja juhiseid.
Registreerimine 14. detsembril 2023 toimuvale TEDi andmete taaskasutajate neljandale seminarile on avatud.
Tarned - 378278-2017
Saksamaa-Karlsruhe: JRC Karlsruhe tegevuskoha A, B ja D tiibade filtripatareide tiibsulgurite väljavahetamine
2017/S 185-378278
Hanketeade
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
JRC Karlsruhe tegevuskoha A, B ja D tiibade filtripatareide tiibsulgurite väljavahetamine
Viitenumber: JRC/KRU/2017/G.1/0033/OC.
II.1.2)CPV põhikood
42520000 Ventilatsiooniseadmed
II.1.4)Lühikirjeldus:
Ehitustööd hõlmavad heitõhufiltrite korpuses olevate tiibsulgurite eemaldamist ning uute sulgurite tarnimist ja paigaldamist. Olemasolevaid tiibsulgureid saab välja vahetada ainult iga-aastase töö peatamise ajal. Töid on iga hoone tiiva puhul võimalik teha 1 töönädala jooksul.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 300 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
42512510 Ventilatsioonisiibrid
42514310 Õhufiltrid
II.2.4)Hanke kirjeldus:
JRC Karlsruhe tegevuskoha A, B ja D tiibade filtripatareide tiibsulgurite väljavahetamine.