Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy; 241-6)
Reference number: 701902165
II.1.2)Main CPV code24111000 Hydrogen, argon, rare gases, nitrogen and oxygen
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 241-6)
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)24111000 Hydrogen, argon, rare gases, nitrogen and oxygen
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych praz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy: 241-2) wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5
Lot No: 5