II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWA WYROBÓW NEUROORTOPEDYCZNYCH W PODZIALE NA ZADANIA - II
Numer referencyjny: 20/PN/2022/MM
II.1.2)Główny kod CPV33183100 Implanty ortopedyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów neuroortopedycznych dla Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii w podziale na3 części (zadania).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 – klatki szyjne, lędzwiowe plif/tlif.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33183100 Implanty ortopedyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
klatki szyjne, lędzwiowe plif/tlif.
Zadanie nr 2 – igły do zabiegów termolezji.
Część nr: 2
igły do zabiegów termolezji.
Zadanie nr 3 – Klatka Szyjna Peek plus wypełnienie
Część nr: 3
Klatka Szyjna Peek plus wypełnienie
Zadanie nr 4 –Stabilizacja transpedicularna, klatki lędzwiowe PLIF/TLIF
Część nr: 4
Stabilizacja transpedicularna, klatki lędzwiowe PLIF/TLIF
Zadanie nr 5 - System do kyfoplastyki balonowej
Część nr: 5
System do kyfoplastyki balonowej
Zadanie nr 6 - Sterowalne cewniki przeznaczone do zewnątrzoponowego podawania leków przeciwbólowych
Część nr: 6
Sterowalne cewniki przeznaczone do zewnątrzoponowego podawania leków przeciwbólowych