Richtlinie 2004/18/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags durch den öffentlichen Auftraggeber:
Risikomanagement für Reisen.
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungDienstleistungen
Dienstleistungskategorie Nr 23: Auskunfts- und Schutzdienste, ohne Geldtransport
NUTS-Code
II.1.4)Angaben zur RahmenvereinbarungRahmenvereinbarung mit einem einzigen Wirtschaftsteilnehmer
Laufzeit der Rahmenvereinbarung
Laufzeit in Jahren: 4
Geschätzter Gesamtauftragswert über die Gesamtlaufzeit der Rahmenvereinbarung
Geschätzter Wert ohne MwSt:
Spanne von 1 bis 265 000 EUR
II.1.5)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens
Risikobewertung für Reisen, medizinische Hilfe, Evakuierungen/Krisenmanagement, Sicherheitsleistungen für Reisen, Unterstützung für Transport und Sicherheit in unvorhergesehenen Situationen, Online-Risikomanagement für Reisen, Sicherheit/Schutz für Reisende, E-Learning.
II.1.6)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2)Menge oder Umfang des Auftrags
II.2.1)Gesamtmenge bzw. -umfang:Geschätzter Wert ohne MwSt:
II.2.2)Angaben zu OptionenOptionen: nein
Direktiva 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Obvladovanje tveganja v zvezi s potovanji
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbeStoritve
Št. kategorije storitev 23: Preiskovalne in varnostne storitve razen storitev oklepnih vozil
Šifra NUTS
II.1.4)Informacije o okvirnem sporazumuOkvirni sporazum z enim gospodarskim subjektom
Trajanje okvirnega sporazuma
Trajanje v letih: 4
Ocenjena skupna vrednost nabav v času trajanja okvirnega sporazuma
Ocenjena vrednost brez DDV:
Obseg: med 1 in 265 000 EUR
II.1.5)Kratek opis naročila ali nabave
Ocena tveganja v zvezi s potovanji, zdravstvena pomoč, evakuacija/obvladovanje krize, varnostne storitve v zvezi s potovanji, prevoz in varnostna podpora v ad hoc situacijah, spletno obvladovanje tveganja v zvezi s potovanji, varnost/zaščita potnikov, e-učenje.
II.1.6)Enotni besednjak javnih naročil79710000 Varovalne storitve
II.2)Količina ali obseg naročila
II.2.1)Celotna količina ali obseg:Ocenjena vrednost brez DDV:
II.2.2)Informacije o variantahVariante: ne