Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Diensten - 378771-2019
Submission deadline has been amended by:  425417-2019
Polen-Warschau: Verlening van onderhoudsdiensten voor audiovisuele uitrusting in de kantoren van Frontex
2019/S 154-378771
Aankondiging van een opdracht
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van onderhoudsdiensten voor audiovisuele uitrusting in de kantoren van Frontex
Referentienummer: Frontex/OP/791/2019/KM
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Verlening van onderhoudsdiensten voor audiovisuele systemen en uitrusting die worden gebruikt in de kantoren van Frontex in Warschau, gevestigd op Plac Europejski 6, Warsaw Spire Building B, met betrekking tot de zakelijke behoeften van Frontex en in overeenstemming met de aanbestedingsstukken( bijlage II).
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 220 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizarea de servicii de întreținere a echipamentelor audio-video în spațiile Frontex
Număr de referinţă: Frontex/OP/791/2019/KM
II.1.2)Cod CPV principal50300000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
II.1.4)Descriere succintă:
Furnizarea de servicii de întreținere a sistemelor și echipamentelor audiovizuale (AV) utilizate în spațiile Frontex din Varșovia la Plac Europejski 6, Warsaw Spire Building B, în conformitate cu nevoile operaționale ale Frontex și în conformitate cu Termenii de referință (anexa II).
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 220 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: