Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен каскаден рамков договор за услуги за организирането на мероприятия и промоционални действия, включително щандове на основните аудио-визуални пазари
Референтен номер: EACEA/2021/OP/0002
II.1.2)Основен CPV код79952000 Услуги, свързани с организирането на събития
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на тази покана за участие в търг е предоставяне на Европейската изпълнителна агенция за образование и култура, и по-специално на медийния отдел, отговарящ за изпълнението на направление „Медиа“ към програма „Творческа Европа“, както и на Европейската комисия, по-специално на програмния отдел за подпомагане на сектора на аудио-визуалното съдържание и медиите на ГД „Съобщителни мрежи, съдържание и технологии“, с услуги, свързани с организирането на мероприятия и рекламни дейности, включително щандове, на основни аудио-визуални пазари.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 30 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79952000 Услуги, свързани с организирането на събития
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Многостранен каскаден рамков договор за услуги за организиране на мероприятия и рекламни дейности, включително щандове на основни аудио-визуални пазари.
Моля, направете справка с документите за обществена поръчка, достъпни на адреса, посочен в раздел I.3).
Belgia-Bryssel: Peräkkäisjärjestelmän mukainen rinnakkainen palveluja koskeva puitesopimus tapahtumien ja tiedotustoimien järjestämistä, mukaan luettuina näyttelyosastot, tärkeimmillä audiovisuaalisilla markkinoilla
2021/S 143-379155
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Peräkkäisjärjestelmän mukainen rinnakkainen palveluja koskeva puitesopimus tapahtumien ja tiedotustoimien järjestämistä, mukaan luettuina näyttelyosastot, tärkeimmillä audiovisuaalisilla markkinoilla
Viitenumero: EACEA/2021/OP/0002
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79952000 Tapahtumapalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän tarjouspyynnön tavoitteena on toimittaa Euroopan koulutuksen ja kulttuurin toimeenpanovirastolle ja erityisesti sen tiedotusvälineyksikölle, joka vastaa Luova Eurooppa -ohjelman tiedotusvälineosion toteutuksesta, Euroopan komissiolle ja erityisesti viestintäverkkojen, sisältöjen ja teknologian PO:n audiovisuaalisesta teollisuudesta ja tiedotusvälinetuesta vastaavalle ohjelmayksikölle palveluja, jotka liittyvät tapahtumien ja tiedotustoimien järjestämiseen, mukaan luettuina näyttelyosastot, tärkeimmillä audiovisuaalisilla markkinoilla.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 30 000 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79952000 Tapahtumapalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Peräkkäisjärjestelmän mukainen rinnakkainen palveluja koskeva puitesopimus tapahtumien ja tiedotustoimien järjestämistä, mukaan luettuina näyttelyosastot, tärkeimmillä audiovisuaalisilla markkinoilla.
Katso hankinta-asiakirjat, jotka ovat saatavilla kohdassa I.3) mainitusta osoitteesta.