Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Дейности по боядисване, JRC Испра
Референтен номер: JRC/IPR/2021/OP/1768
II.1.2)Основен CPV код45442100 Работи по боядисване
II.1.4)Кратко описание:
Съществува необходимост от боядисване, ремонт и довършителни дейности по обикновени стенни повърхности, метални повърхности и повърхности, изработени от други материали, за сгради, инсталации и елементи, и по-конкретно класифициращи се по следните типове: боядисване и обработка на външни и вътрешни стенни повърхности; възстановяване и ремонт на фасадите и бетонните повърхности на сгради; монтаж и ремонт на топлоизолацията по фасади и покриви (термална облицовка); монтаж на термо-звукоизолация във вътрешни пространства; поставяне и ремонт на подово покритие от смола; лакиране и обработване на повърхностите на инсталационни части и метални конструкции; специализирани дейности (уплътняване на резервоари, контейнери и т.н.); пътни маркировки.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45442100 Работи по боядисване
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Боядисване, ремонт и довършителни дейности по обикновени стенни повърхности, метални повърхности и повърхности, направени от други материали, за сгради, инсталации и обекти, разположени в Съвместния изследователски център, Испра.
Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Trabajos de pintura, JRC de Ispra
Número de referencia: JRC/IPR/2021/OP/1768
II.1.2)Código CPV principal45442100 Trabajos de pintura
II.1.4)Breve descripción:
Se requieren trabajos de pintura, renovación y acabado de superficies de paredes tradicionales, superficies metálicas y superficies construidas con otros materiales en edificios, instalaciones y objetos, que se pueden clasificar de manera más específica en los siguientes tipos: pintura y tratamiento de superficies de muros exteriores e interiores, reconstrucción y renovación de las superficies de hormigón y las fachadas de los edificios, instalación y reparación del aislamiento térmico en fachadas y tejados (revestimiento térmico), instalación de aislamiento termoacústico en espacios interiores, colocación y reparación de suelos de resina, barnizado y tratamiento de las superficies de las piezas de instalación y las estructuras metálicas, trabajos especiales (sellado de depósitos, contenedores, etc.), señalización vial.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)45442100 Trabajos de pintura
II.2.4)Descripción del contrato:
Trabajos de pintura, renovación y acabado de superficies de paredes tradicionales, superficies metálicas y superficies construidas con otros materiales en edificios, instalaciones y objetos ubicados en el Centro Común de Investigación, sede de Ispra.
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Roboty malarskie, JRC w Isprze
Numer referencyjny: JRC/IPR/2021/OP/1768
II.1.2)Główny kod CPV45442100 Roboty malarskie
II.1.4)Krótki opis:
Istnieje potrzeba wykonania robót malarskich, remontowych i wykończeniowych tradycyjnych powierzchni ścian, powierzchni metalowych i powierzchni wykonanych z innych materiałów w budynkach, instalacjach i obiektach, a dokładniej wymienionych w następujących rodzajach: malowanie i powlekanie powierzchni ścian zewnętrznych i wewnętrznych; przebudowa i remont elewacji budynków i powierzchni betonowych; montaż i naprawa izolacji cieplnej elewacji i dachów (okrycia termiczne); montaż izolacji termicznej w pomieszczeniach wewnętrznych; układanie i naprawa podłóg żywicznych; lakierowanie i obróbkę powierzchni części instalacyjnych i konstrukcji metalowych; roboty specjalne (uszczelnianie zbiorników, pojemników itd.); znakowanie dróg.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45442100 Roboty malarskie
II.2.4)Opis zamówienia:
Malowanie, remont oraz roboty wykończeniowe tradycyjnych powierzchni ścian, powierzchni metalowych i powierzchni wykonanych z innych materiałów, w budynkach, instalacjach i obiektach znajdujących się w placówce Wspólnego Centrum Badawczego w Isprze.
Prezentul anunţ este doar un anunț de intenție
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Lucrări de vopsire, JRC Ispra
Număr de referinţă: JRC/IPR/2021/OP/1768
II.1.2)Cod CPV principal45442100 Lucrări de vopsire
II.1.4)Descriere succintă:
Sunt necesare lucrări de vopsire, de renovare și de finisare de suprafețe murale tradiționale, metalice și din materiale diverse, de clădiri, instalații și obiecte, mai exact clasificabile în următoarele tipuri: vopsire și tratare de suprafețe murale exterioare și interioare; reconstruire și renovare a fațadelor clădirilor și de suprafețe din beton; realizare și reparare de izolații termice ale fațadelor și acoperișurilor (înveliș termic); realizare de izolații termoacustice în spații interioare; formare și reparare de podele din rășină; lăcuire și tratare a suprafețelor părților instalației și a structurilor metalice; lucrări speciale (etanșare de rezervoare, containere); marcaje stradale.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)45442100 Lucrări de vopsire
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Lucrări de vopsire, de renovare și de finisare de suprafețe murale tradiționale, metalice și din materiale diverse, de clădiri, instalații și obiecte situate la Centrul Comun de Cercetare, situl din Ispra.
Detta meddelande är endast för förhandsinformation
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: JRC/IPR/2021/OP/1768
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod45442100 Målning
II.1.4)Kort beskrivning:
Det finns behov av målning, renovering och färdigställande arbeten på traditionella väggytor, metallytor och ytor tillverkade av andra material för byggnader, installationer och objekt, och som mer specifikt kan klassificeras i följande typer: målning och behandling av yttre och inre väggytor, ombyggnad och renovering av byggnaders fasader och betongytor, montering och reparation av värmeisolering på fasader och tak (termisk beläggning), montering av värmeakustisk isolering i inre utrymmen, läggning och reparation av hartsgolv, lackering och behandling av ytorna på installationsdelar och metallkonstruktioner, särskilda arbeten osv.), vägmarkeringar.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)45442100 Målning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Måleri- och renoveringsarbeten samt färdigställande arbeten på traditionella väggytor, metallytor och ytor av andra material för byggnader, installationer och föremål vid det gemensamma forskningscentrumets anläggning i Ispra.