Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Sausumos transporto priemonių atsarginių dalių (sunkvežimių DAF) pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sausumos transporto priemonių (sunkvežimių DAF) atsarginių dalių pirkimas taikant dinaminę pirkimo sistemą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 265 785.12 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo objektas į atskiras pirkimo dalis nėra skaidomas. Vertinant tiekėjų pasiūlymus bus vertinamas kiekvienas pirkimo objektas atskirai (atskiros eilutės).
DPS galiojimo terminas – 4 metai.
Perkančioji organizacija turi teisę nutraukti DPS galiojimą nesibaigus DPS galiojimo terminui.
Maksimali numatyta šiam pirkimui skirta suma per visą DPS galiojimo laikotarpį – 321 600,00 EUR (trys šimtai dvidešimt vienas tūkstantis šeši šimtai eurų ir 00 ct) su PVM.