Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Usługa dostawy ciepła oraz konserwacja i serwis systemu cieplnego w kompleksie wojskowym - Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Ustka.
Numero di riferimento: 42/INFR/6WOG/2022
II.1.2)Codice CPV principale50721000 Messa in opera di impianti di riscaldamento
II.1.4)Breve descrizione:
Usługa dostawy ciepła oraz konserwacja i serwis systemu cieplnego w kompleksie wojskowym - Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Ustka - Dostawa ciepła, którego świadczenie rozpoczyna się od przyłącza gazowego doprowadzającego gaz ziemny układu gazowego oraz olejowego do źródła ciepła w budynku elektrociepłowni oraz do licznika wskazanego z ust. 2, zwanym dalej w umowie systemem ciepłowniczym; Usługa konserwacji i serwisu systemu cieplnego składającego się
z wymiennikowni c.o. i c.w.u. wraz z urządzeniami w nich zamontowanymi oraz instalacji c.o. i c.w.u. od rozdzielaczy do odbiorników ciepła włączenie
tj. grzejników, nagrzewnic, central grzewczo-wentylacyjnych w pełnym zakresie ich wyposażenia i pracy zamontowanych na obiektach podłączonych do systemu cieplnego
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 31 414 203.00 PLN
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari50720000 Servizi di riparazione e manutenzione di riscaldamenti centrali
09000000 Prodotti derivati dal petrolio, combustibili, elettricità e altre fonti di energia
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Dostawa ciepła, którego świadczenie rozpoczyna się od przyłącza gazowego doprowadzającego gaz ziemny układu gazowego oraz olejowego do źródła ciepła w budynku elektrociepłowni oraz do licznika wskazanego z ust. 2, zwanym dalej w umowie systemem ciepłowniczym oraz Usługa konserwacji i serwisu systemu cieplnego składającego się z wymiennikowni c.o. i c.w.u. wraz z urządzeniami w nich zamontowanymi oraz instalacji c.o. i c.w.u. od rozdzielaczy do odbiorników ciepła włączenie tj. grzejników, nagrzewnic, central grzewczo-wentylacyjnych w pełnym zakresie ich wyposażenia i pracy zamontowanych na obiektach podłączonych do systemu cieplnego.