Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Copywriting-, redactie-, correctie- en opmaakdiensten in het Engels.
Referentienummer: EUOSHA/2016/OP/F/SE/0018.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79820000 Diensten in verband met het drukken
II.1.4)Korte beschrijving:
EU-OSHA produceert tal van verslagen, informatiebladen, promotiemateriaal en online- en socialemedia-inhoud.
Deze oproep tot inschrijving beoogt de selectie van een bedrijf dat professionele copywriting-, redactie-, correctie- en opmaakdiensten verleent teneinde schriftelijk materiaal in het Engels binnen een bepaald tijdskader te leveren.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 280 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Alle details zijn vermeld in de aanbestedingsstukken onder punt 2.