Supplies - 38041-2022
Poland-Zielona Góra: Heavy-duty motor vehicles
2022/S 016-038041
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 250-660115)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa fabrycznie nowych elektrycznych niskopodłogowych autobusów miejskich solo
Reference number: 1/UE/DOZ/2021
II.1.2)Main CPV code
34140000 Heavy-duty motor vehicles - CB10 - CB42 - EA12 - EA21
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 sztuk oraz do 6 sztuk w ramach prawa opcji w rozumieniu art. 441 PZP w przypadku uruchomienia przez Zamawiającego zastrzeżonego prawa opcji fabrycznie nowych elektrycznych niskopodłogowych autobusów miejskich o długości 12m (SOLO) wraz z wyposażeniem oraz innych określonych w OPZ i Planowanych postanowieniach umowy elementów Przedmiotu Umowy.