Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Degalų teikimas EASO Graikijoje ir Kipre
Nuorodos numeris: EASO/2020/795
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas09100000 Kuras
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Iki 2 atskirų preliminariųjų sutarčių sudarymas ilgiausiai 4 metų trukmei, dėl degalų tiekimo EASO Graikijoje ir Kipre, siekiant palengvinti EASO darbuotojų, dislokuotų asmenų ir išorės suinteresuotųjų subjektų judumą užtikrinant degalų tiekimą naudojant degalų korteles.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 220 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Degalų teikimas EASO Graikijoje
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)09100000 Kuras
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Bendras šio pirkimo procedūros užduoties tikslas yra degalų tiekimas („Euro Diesel“ ir „Euro Super/Unleaded“) EASO Graikijoje, kuris palengvinamas naudojant degalų korteles.
Degalų teikimas EASO Kipre
Pirkimo dalies Nr.: 2
Bendras šio pirkimo procedūros užduoties tikslas yra degalų tiekimas („Euro Diesel“ ir „Euro Super/Unleaded“) EASO Kipre, kuris palengvinamas naudojant degalų korteles.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Leverans av bränsle till Easo i Grekland och Cypern
Referensnummer: EASO/2020/795
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod09100000 Bränslen
II.1.4)Kort beskrivning:
Upprättande av upp till två enskilda ramavtal med en längsta löptid på upp till fyra år avseende leverans av bränsle till Easo i Grekland och Cypern i syfte att underlätta rörligheten för Easos personal, utstationerade personer och externa intressenter genom att säkerställa leverans av bränsle med användning av bränslekort.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 220 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2)Beskrivning
II.2.1)Benämning på upphandlingen:
Leverans av bränsle till Easo i Grekland
Del nr: 1
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)09100000 Bränslen
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Det övergripande syftet med det uppdrag som följer av detta upphandlingsförfarande är leverans av bränsle (eurodiesel och eurosuper/blyfri) till Easo i Grekland med hjälp av användning av bränslekort.
Leverans av bränsle till Easo i Cypern
Del nr: 2
Det övergripande syftet med det uppdrag som följer av detta upphandlingsförfarande är leverans av bränsle (eurodiesel och eurosuper/blyfri) till Easo i Cypern med hjälp av användning av bränslekort.