Usluge - 380705-2018
Hrvatska-Zagreb: Usluge oglašavanja
2018/S 167-380705
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Zakup oglasnog prostora za promidžbu dopunskog zdravstvenog osiguranja
Referentni broj: 52/18-OP
II.1.2)Glavna CPV oznaka
79341000 Usluge oglašavanja
II.1.4)Kratak opis:
Nabava usluge planiranja, zakupa i evaluacije medija za promidžbu dopunskog zdravstvenog osiguranja HZZO-a na kanalima: televiziji, tisku, radiju, vanjskom oglašavanju, unutrašnjem oglašavanju i internetu.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 3 420 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: