Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verwerking van de rijksbrede monostroom hout
Referentienummer: 202001082
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.1.4)Korte beschrijving:
Aanbestedende dienst wil, mede namens de Deelnemende diensten, een Overeenkomst sluiten met één marktpartij die gedurende de looptijd de verwerking van de Monostroom Hout uitvoert. De ambitie is om alle aangeboden Hout terug te brengen als nuttige toepassing zoals benoemd in de afval hiërarchie LAP3 (C1, C2 en C3).
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90514000 Diensten voor afvalrecycling
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaar) van 5 562 848 kg. De gemiddelde geraamde opdrachtomvang tijdens het contract is 1 390 712 kg/jaar.