Services - 381196-2019
Suède-Solna: Services médicaux
2019/S 155-381196
Avis de marché
Services
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Services médicaux
Numéro de référence: OJ/2019/RMC/10538
II.1.2)Code CPV principal
85100000 Services de santé
II.1.4)Description succincte:
Le marché porte sur la prestation de services médicaux en faveur du personnel de l'ECDC.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 600 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
85121000 Services de pratique médicale
85147000 Services de médecine du travail
II.2.4)Description des prestations:
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:Referenčna številka dokumenta: OJ/2019/RMC/10538
II.1.2)Glavna koda CPV85100000 Zdravstvene storitve
II.1.4)Kratek opis:
Predmet naročila je zagotovitev zdravstvenih storitev za osebje ECDC.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 600 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV85121000 Storitve zdravniških ordinacij
85147000 Zdravstvene storitve v podjetjih
II.2.4)Opis javnega naročila: