II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Pirštinės diagnostinės nesterilios be talko
II.1.2)CPV põhikood33141420 Kirurgilised kindad
II.1.4)Lühikirjeldus:
Pirštinės diagnostinės nesterilios be talko.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada kõigile osadele
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Pirštinės diagnostinės nesterilios be talko XS; S; M; L; XL
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)33141420 Kirurgilised kindad
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Orientacinis kiekis – 5 000 000 vnt.
Osa nr: 2
Orientacinis kiekis – 3 000 000 vnt.
Osa nr: 3