Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 381665-2019
Lietuva-Vilnius: Keleivinių transporto priemonių nuoma su vairuotoju
2019/S 155-381665
Skelbimas apie pirkimą
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Motorinių transporto priemonių nuomos su vairavimo paslauga užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
60170000 Keleivinių transporto priemonių nuoma su vairuotoju
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Centralizuotas keleivinių transporto priemonių nuomos su vairavimo paslauga pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 12 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Lengvieji automobiliai
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Lengvieji automobiliai.
Reprezentaciniai automobiliai
Pirkimo dalies Nr.: 2
Reprezentaciniai automobiliai.
Visureigiai automobiliai
Pirkimo dalies Nr.: 3
Visureigiai automobiliai.
Vienatūriai automobiliai
Pirkimo dalies Nr.: 4
Vienatūriai automobiliai.
Mikroautobusai
Pirkimo dalies Nr.: 5
Mikroautobusai.
Dideli mikroautobusai
Pirkimo dalies Nr.: 6
Dideli mikroautobusai.
Maži autobusai
Pirkimo dalies Nr.: 7
Maži autobusai.
Autobusai
Pirkimo dalies Nr.: 8
Autobusai.
Komfortiški autobusai
Pirkimo dalies Nr.: 9
Komfortiški autobusai.