2. A jelentkezésben csatolni kell az aláíró személyek aláírási címpéldányának másolatát, vagy a jogi képviselő által ellenjegyzett aláírásmintát. Ha a részvételi jelentkezést nem cégjegyzésre jogosult személy írja alá, csatolni kell a cégjegyzésre jogosultnak az ajánlat aláírására feljogosító meghatalmazását.
5. A jelen felhívás a 321/2015. (X.30.) korm. rendelet 30. § (4)-ben és a Közbeszerzési Hatóság által meghatározott minősítés szerint szigorúbb alkalmasságokat tartalmaz P1, P2, M1, M2 és SZ)1-3 pontok vonatkozásában.