Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 382071-2015
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Budapest: Vasútépítés
2015/S 211-382071
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
Vállalkozási szerződés „Kelenföld (kiz.) – Százhalombatta (kiz.) vonalszakasz vasúti pálya és kapcsolódó létesítmények korszerűsítése” tárgyban.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helye
Tervezés és kivitelezés
A teljesítés helye: Magyarország, Pest megye.
NUTS-kód HU101 Budapest
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)
45234100 Vasútépítés, 45234116 Pályaépítés, 45210000 Magasépítési munka, 45234160 Felsővezeték építése, 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások, 45231400 Erősáramú vezeték építése, 71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
Vállalkozási szerződés „Kelenföld (kiz.) – Százhalombatta (kiz.) vonalszakasz vasúti pálya és kapcsolódó létesítmények korszerűsítése” tárgyban az alábbiak szerint:
— hézag nélküli vasúti vágány átépítése al- és felépítménnyel, nyílt vonalon és állomásokon, villamosított országos közforgalmú fővonali vasútvonalon: 49 660 vfm,
— fővonali kitérő beépítése és/vagy cseréje három állomáson összesen: 65 csoport,
— váltófűtés kiépítése három állomáson, összesen 50 csoport kitérőben,
— 25 kV 50 Hz rendszerű, váltakozó áramú villamos felsővezetéki hálózat átépítése: 56 km,
— térvilágítás kiépítése/átépítése 8 helyszínen,
— ideiglenes biztosítóberendezés kialakítása (meglévő biztosítóberendezés átalakítása) 1 helyszínen, 26 csoport kitérőt érintően,
— ideiglenes biztosítóberendezés kialakítása (meglévő biztosítóberendezés átalakítása) 1 helyszínen,
— hidak, kerethidak, átereszek felújítása vagy átépítése: 27 db,
— új gyalogos-, illetve peron aluljáró építése: 5 db,
— sínkoronaszint +55 cm magas peronok építése/átépítése: 9 db,
— külön szintű keresztezések átépítése vagy felújítása a műszaki leírásban foglaltak szerint: 6 db,
— szintbeni keresztezések átépítése vagy felújítása a műszaki leírásban foglaltak szerint: 6 db,
— kapcsolódó távközlési kábelkiváltási és kábelalépítmény-építési munkák a műszaki leírásban foglaltak szerint,
— járulékos közműkiváltási-, magasépítési-, környezetvédelmi-, növénytelepítési munkák a műszaki leírásban foglaltak szerint.
A feladat további részletes ismertetését a dokumentáció tartalmazza.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információ
Vételi jog (opció): nem