29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Numer referencyjny: RZP/PN/40/20
II.1.2)Główny kod CPV
33696300 Odczynniki chemiczne
II.1.4)Krótki opis:
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 14 pakietów:
— pakiet nr 1 – odczynniki chemiczne lub równoważne,
— pakiet nr 2 – kwas azotowy,
— pakiet nr 3 – odczynniki chemiczne, alkohol,
— pakiet nr 4 – wzorce lub równoważne,
— pakiet nr 5 – materiał referencyjny lub równoważny,
— pakiet nr 6 – odczynniki chemiczne lub równoważne,
— pakiet nr 7 – aceton lub równoważny,
— pakiet nr 8 – glukoza lub równoważna,
— pakiet nr 9 – testy paskowe do badania stężenia glukozy,
— pakiet nr 10 – modelowy wektor do klonowania lub równoważny,
— pakiet nr 11 – krążki antybiotykowe,
— pakiet nr 12 – ciekła tromboplastyna lub równoważny,
— pakiet nr 13 – jad pszczeli,
— pakiet nr 14 – alkohol skażony.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1–2.14 do SIWZ.