Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor de levering van Aluminium Kisten
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44619100 Kisten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de Raamovereenkomst voor de levering van Aluminium Kisten. De looptijd van deze raamovereenkomst bedraagt 4 jaar, waarvan 2 jaar vast en 2 optiejaren.
De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012.
De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Negometrix. Nadere informatie over het gebruik van Negometrix leest u hier.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14721000 Aluminium
44619000 Sonstige Behälter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de Raamovereenkomst voor de levering van Aluminium Kisten. De looptijd van deze Raamovereenkomst bedraagt 4 jaar, waarvan 2 jaar vast en 2 optiejaren.