Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 382919-2018
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2018/S 168-382919
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Национална агенция за приходите в 2 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Варна и офисите в обхвата ѝ и услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП София съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда за нуждите на ТД на НАП Варна и офисите в обхвата ѝ
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП Варна и офисите в обхвата й съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г.,с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на сключването на договора по обособена позиция 1 до 31.12.2019 г. или преди тази дата след получаване на писмено уведомяване от възложителя или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 212 300,00 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП София
Обособена позиция №: 2
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на ТД на НАП София съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на сключването на договора по обособена позиция 2 до 31.12.2019 г. или преди тази дата след получаване на писмено уведомяване от възложителя или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 750 000,00 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.