Lieferungen - 383227-2022
Submission deadline has been amended by:  473840-2022
Polen-Rzeszów: Chirurgische Suturen
2022/S 135-383227
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawy nici chirurgicznych oraz innych materiałów medycznych do zabiegów operacyjnych dla Bloku Operacyjnego Ogólnego i Dzieci
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP250/046/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33141121 Chirurgische Suturen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy nici chirurgicznych oraz innych materiałów medycznych do zabiegów operacyjnych dla Bloku Operacyjnego Ogólnego i Dzieci.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Kody CPV: 33141121-4 Szwy chirurgiczne; 33100000-1 Urządzenia medyczne
Zamówienie podzielone jest na 37 pakietów.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłaniający się max. od 56 do 70 dni ligatury, poz. 3,4,7,9 szew z powleczeniem antybakteryjnym - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłaniający się max. od 56 do 70 dni ligatury, poz. 3,4,7,9 szew z powleczeniem antybakteryjnym - Blok Operacyjny Ogólny
Pakiet nr 2. Szew syntetyczny, nylonowy, monofilament, niewchłanialny - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 2
Pakiet nr 2. Szew syntetyczny, nylonowy, monofilament, niewchłanialny - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 3. Szew syntetyczny, poliestrowy, powlekany, pleciony, niewchłanialny - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 3
Pakiet nr 3. Szew syntetyczny, poliestrowy, powlekany, pleciony, niewchłanialny - Blok Operacyjny Ogólny.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 4. Szew syntetyczny, monofilament, wchłaniający sie od 60 do 90 dni - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 4
Pakiet nr 4. Szew syntetyczny, monofilament, wchłaniający sie od 60 do 90 dni - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 5. Szwy niewchłanialne, polipropylenowe, monofilamentowe (z dodatkiem polietylenu) barwione ftalocyjanininą miedziową - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 5
Pakiet nr 5. Szwy niewchłanialne, polipropylenowe, monofilamentowe (z dodatkiem polietylenu) barwione ftalocyjanininą miedziową - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 6. Szew niewchłanailny, syntetyczny, monofilament, poliamid - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 6
Pakiet nr 6. Szew niewchłanailny, syntetyczny, monofilament, poliamid - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 7. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany o okresie wchłaniania (od 56 do 70 dni) - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 7
Pakiet nr 7. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany o okresie wchłaniania (od 56 do 70 dni) - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 8. Podwiązka chirurgiczna, niewchłanialna, pleciona powlekana silikonem - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 8
Pakiet nr 8. Podwiązka chirurgiczna, niewchłanialna, pleciona powlekana silikonem - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 9. Siatka niewchłanialna z tkanych włókien polipropylenowych do zaopatrywania przepuklin o gramaturze 82g/m2, rozmiar porów 0,8mm, grubość siatki 0,48 mm - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 9
33100000 Medizinische Geräte
Pakiet nr 9. Siatka niewchłanialna z tkanych włókien polipropylenowych do zaopatrywania przepuklin o gramaturze 82g/m2, rozmiar porów 0,8mm, grubość siatki 0,48 mm - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 10. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, podtrzymujący tkankę 14 dni - Klinika Ginekologii i Położnictwa
Los-Nr.: 10
Pakiet nr 10. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, podtrzymujący tkankę 14 dni - Klinika Ginekologii i Położnictwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 11. Naturalny szew chirurgiczny niewchłanialny, pleciony jedwab - OIOM
Los-Nr.: 11
Pakiet nr 11. Naturalny szew chirurgiczny niewchłanialny, pleciony jedwab - OIOM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 12. Szew syntetyczny, pleciony, wchłanialny, powlekany wchłaniający się od 56-70 dni - OIOM I Przychodnie
Los-Nr.: 12
Pakiet nr 12. Szew syntetyczny, pleciony, wchłanialny, powlekany wchłaniający się od 56-70 dni - OIOM I Przychodnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 13. Taśma na szyjkę macicy - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 13
Pakiet nr 13. Taśma na szyjkę macicy - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 14. Taśma na szyjkę macicy - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 14
Pakiet nr 14. Taśma na szyjkę macicy - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 15. Taśma na szyjkę macicy - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 15
Pakiet nr 15. Taśma na szyjkę macicy - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 16. Wchłanialna nić z haczykami - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 16
Pakiet nr 16. Wchłanialna nić z haczykami - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 17. Klej chirurgiczny - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 17
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Pakiet nr 17. Klej chirurgiczny - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 18. Szew syntetyczny, monofilament, wchłaniający sie od 90 do 110 dni - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 18
Pakiet nr 18. Szew syntetyczny, monofilament, wchłaniający sie od 90 do 110 dni - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 19. Szew syntetyczny, nylonowy, monifilament, niewchłanialny - Przychodnia
Los-Nr.: 19
Pakiet nr 19. Szew syntetyczny, nylonowy, monifilament, niewchłanialny - Przychodnia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 20. Produkt Specjalistyczny - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 20
Pakiet nr 20. Produkt Specjalistyczny - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 21. Biomatryca do rekonstrukcji opony twardej - Blok Operacyjny Ogólny
Los-Nr.: 21
Pakiet nr 21. Biomatryca do rekonstrukcji opony twardej - Blok Operacyjny Ogólny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 22. Szew syntetyczny, pleciony,powlekany, wchłaniający sie od 56 do 70 dni - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 22
Pakiet nr 22. Szew syntetyczny, pleciony,powlekany, wchłaniający sie od 56 do 70 dni - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 23. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłaniający się od 56 do 70 dni ligatury- Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 23
Pakiet nr 23. Szew syntetyczny, pleciony,powlekany, wchłaniający się od 56 do 70 dni ligatury- Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 24. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany wchłanialny podtrzymujący tkankę od 10 do 14 dni - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 24
Pakiet nr 24. Szew syntetyczny, pleciony, powlekany wchłanialny podtrzymujący tkankę od 10 do 14 dni - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 25. Szew syntetyczny, nylonowy, monifilament, niewchłanialny - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 25
Pakiet nr 25. Szew syntetyczny, nylonowy, monifilament, niewchłanialny - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 26. Szew syntetyczny, poliestrowy, powlekany, pleciony, niewchłanialny - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 26
Pakiet nr 26. Szew syntetyczny, poliestrowy, powlekany, pleciony, niewchłanialny - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 27. Szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny do sztucznych wszczepów- Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 27
Pakiet nr 27. Szew syntetyczny, polipropylenowy, niewchłanialny do sztucznych wszczepów- Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 28. Szew syntetyczny, monofilament, wchłaniający się do 110 dni - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 28
Pakiet nr 28. Szew syntetyczny, monofilament, wchłaniający się do 110 dni - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 29. Szew syntetyczny, wchłanialny monofilament, do ran gojących się wolniej o okresie wchłaniania od 180 do 210 dni - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 29
Pakiet nr 29. Szew syntetyczny, wchłanialny monofilament, do ran gojących się wolniej o okresie wchłaniania od 180 do 210 dni - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 30. Szew syntetyczny, pleciony powlekany z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego z powleczeniem antybakteryjnym wchłaniający się od 56 do 70 dni - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 30
Pakiet nr 30. Szew syntetyczny, pleciony powlekany z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego z powleczeniem antybakteryjnym wchłaniający się od 56 do 70 dni - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 31. Siatka poliglaktynowa, wchłanialna na narządy - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 31
Pakiet nr 31. Siatka poliglaktynowa, wchłanialna na narządy - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 32. Taśma z kwasu poliglikolowego, pleciona wchłanialna - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 32
Pakiet nr 32. Taśma z kwasu poliglikolowego, pleciona wchłanialna - Blok Operacyjny Dzieci.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 33. Specjalistyczny zestaw szewny do leczenia niewydolności cieśniowo-szyjkowej macicy, poliester, powlekany, taśma - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 33
Pakiet nr 33. Specjalistyczny zestaw szewny do leczenia niewydolności cieśniowo-szyjkowej macicy, poliester, powlekany, taśma - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 34. Żel do leczenia odpływów pęcherzowo- moczowodowych - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 34
Pakiet nr 34. Żel do leczenia odpływów pęcherzowo- moczowodowych - Blok Operacyjny Dzieci . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 35. Implanty biologiczne stosowane do wrodzonych wytrzewień u dzieci - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 35
Pakiet nr 35. Implanty biologiczne stosowane do wrodzonych wytrzewień u dzieci - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 36. Biomateriał - implanty stosowane do wrodzonych wytrzewień u dzieci - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 36
Pakiet nr 36. Biomateriał - implanty stosowane do wrodzonych wytrzewień u dzieci - Blok Operacyjny Dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).
Pakiet nr 37. Materiał specjalistyczny - Blok Operacyjny Dzieci
Los-Nr.: 37
Pakiet nr 37. Materiał specjalistyczny - Blok Operacyjny Dzieci . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 do SWZ (Formularze cenowe).