Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: 4547125/2020/86
II.1.2)Code CPV principal33652100 Antinéoplasiques
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 59 873 048.00 RON
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
2 Bevacizumabum flac. conc. pt. sol. perf./100 mg
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33652100 Antinéoplasiques
4 Rituximabum flac. conc. pt. sol. perf./500 mg
Lot nº: 4
1 Bevacizumabum flac. conc. pt. sol. perf./400 mg
Lot nº: 1
5 Rituximabum flac. conc. pt. sol. perf./100 mg
Lot nº: 5
3 Trastuzumabum flac. pulb. pt. conc. pt. sol. perf./150 mg
Lot nº: 3
Bunuri - 38325-2021
Submission deadline has been amended by:  104937-2021
România-Cluj-Napoca: Antineoplazice
2021/S 017-038325
Anunț de participare
Produse
Temei juridic:
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizare antineoplazice
Număr de referinţă: 4547125/2020/86
II.1.2)Cod CPV principal
33652100 Antineoplazice
II.1.4)Descriere succintă:
Antineoplazice.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul-limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor 18.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 59 873 048.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru numărul maxim de loturi: 5
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 5
Autoritatea contractantă îşi rezervă dreptul de a atribui contracte prin combinarea următoarelor loturi sau grupuri de loturi:
Ofertantul poate depune oferta pentru unul sau mai multe loturi.
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Lot nr.: 4
Lot nr.: 1
Lot nr.: 5
Lot nr.: 3