Priecājamies paziņot, ka TED portāla jaunā versija tiks publicēta 2024. gada 29. janvārī! (Šis datums ir orientējošs un tiks apstiprināts vēlāk.) Vēlaties uzzināt vairāk par jaunajām funkcijām, uzlabojumiem un to, kas mainīsies lietotājiem? Izlasiet mūs rakstu, kur pastāstīts par galvenajām izmaiņām un jaunām funkcijām.
Šobrīd dažas tehniskas kļūdas ietekmē to, kā tiek rādīti e-veidlapu paziņojumi. Mēs cenšamies novērst šo problēmu. Kamēr tā vēl nav novērsta, plašāku informāciju un norādījumus atradīsiet mūsu īpaši izveidotajā tīmekļlapā.
Aicinām TED datu atkalizmantotājus reģistrēties mūsu 4. semināram, kas notiks 2023. gada 14. decembrī
Piegādes - 383392-2018
Latvija-Rīga: Energoapgādes transformatori
2018/S 168-383392
Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Divu 110 kV transformatoru piegāde apakšstacijai "Viļaka"
Atsauces numurs: AST 2018/71
II.1.2)Galvenās CPV kods
31174000 Energoapgādes transformatori
II.1.4)Īss apraksts:
Divu 110 kV transformatoru piegāde apakšstacijai "Viļaka".
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts: