Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Reference number: 701801422
II.1.2)Main CPV code14622000 Steel
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)14622000 Steel
II.2.4)Description of the procurement:
Zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 4
Zadanie nr 5 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 5
Zadanie nr 6 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 6
Zadanie nr 7 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 7
Zadanie nr 8 - blachy ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Lot No: 8