Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Ħiliet ta' teknoloġija għolja: l-awmentazzjoni tal-aqwa prattiċi u l-fowkus mill-ġdid ta' programmi ta' ffinanzjar u inċentivi.
Numru ta' referenza: EASME/COSME/2016/033.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79000000 Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-EASME tixtieq tidħol f'kuntratt ta' servizz għall-kejl ta' politiki pubbliċi u sħubiji pubbliċi-privati, u tagħmel rakkomandazzjonijiet għall-awmentazzjoni tal-aqwa prattiċi u l-fowkus mill-ġdid ta' programmi ta' ffinanzjar u inċentivi fl-Ewropa (b'rispett sħiħ lejn ir-regoli ta' għajnuna tal-Istat) irrelatati speċifikament mal-akkwist ta' ħiliet ta' teknoloġija għolja.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
Competențe în materie de înaltă tehnologie: dezvoltarea bunelor practici și reorientarea stimulentelor și programelor de finanțare.
Număr de referinţă: EASME/COSME/2016/033.
II.1.2)Cod CPV principal79000000 Servicii pentru întreprinderi: drept, marketing, consultanţă, recrutare, tipărire şi securitate
II.1.4)Descriere succintă:
EASME dorește să încheie un contract de servicii pentru analizarea comparativă a politicilor publice și a parteneriatelor public-privat și formularea de recomandări pentru dezvoltarea bunelor practici și reorientarea stimulentelor și programelor de finanțare din Europa (cu respectarea deplină a normelor privind ajutoarele de stat) legate în mod specific de dobândirea de competențe în materie de înaltă tehnologie.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: