Usługi - 383656-2020
Polska-Warszawa: Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
2020/S 157-383656
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie badania ewaluacyjnego pn. „Analiza potrzeb szkoleniowych pracowników sektora zdrowia – etap II". Znak postępowania ZZP-161/20
Numer referencyjny: ZZP-161/20
II.1.2)Główny kod CPV
79419000 Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania ewaluacyjnego pn. „Analiza potrzeb szkoleniowych pracowników sektora zdrowia – etap II".
Celem głównym ewaluacji jest ocena jakości wiedzy i umiejętności nabytych dzięki udziałowi w projektach PO WER oraz poznanie aktualnych potrzeb szkoleniowych pracowników medycznych i niemedycznych sektora ochrony zdrowia.
Przedmiot zamówienia zostanie sfinansowany w ramach wniosku o dofinansowanie projektu pomocy technicznej PO WER 2014–2020 na lata 2019–2020 – oś priorytetowa VI PO WER, działanie 6.1 Pomoc techniczna – Ewaluacja, kategoria interwencji 122: działanie z zakresu budżetu zadaniowego, działanie 17.2.1.5 Wsparcie wdrażania programów.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Opis przedmiotu zamówienia:
Celem głównym ewaluacji jest ocena jakości wiedzy i umiejętności nabytych dzięki udziałowi w projektach PO WER oraz poznanie aktualnych potrzeb szkoleniowych pracowników medycznych i niemedycznych sektora ochrony zdrowia. Cel ten zostanie zrealizowany poprzez następujące cele szczegółowe:
a) ocenę użyteczności oraz adekwatności wiedzy i umiejętności nabytych dzięki udziałowi w projektach PO WER przez przedstawicieli zawodów medycznych w stosunku do ich aktualnych potrzeb (kryterium adekwatności i użyteczności);
b) ocenę użyteczności oraz adekwatności wiedzy i umiejętności nabytych dzięki udziałowi w projektach PO WER przez pracowników administracyjnych sektora ochrony zdrowia zawodów medycznych w stosunku do ich aktualnych potrzeb (kryterium adekwatności i użyteczności);
c) analizę nowych potrzeb szkoleniowych pracowników sektora ochrony zdrowia oraz tych, w ramach których wsparcie było niewystarczające (kryterium adekwatności);
d) identyfikację najbardziej skutecznych i adekwatnych form wsparcia oraz metod przekazywania wiedzy pracownikom sektora ochrony zdrowia w ramach PO WER w kontekście zaprogramowania przyszłego wsparcia z EFS+ (kryterium adekwatności i skuteczności).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) wraz z załącznikami, stanowiący zakres, warunki oraz zasady świadczenia usługi, został określony w załączniku nr 1 do SIWZ.