Prekės - 383766-2019
Lenkija-Katowice: Jungiamosios dėžutės
2019/S 155-383766
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych, rozdzielczych, przelotowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 312-1
Nuorodos numeris: 701902235
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
31224300 Jungiamosios dėžutės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych, rozdzielczych, przelotowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy 312-1.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie nr 24
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie nr 25
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie nr 26
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie nr 27
Pirkimo dalies Nr.: 27
Zadanie nr 28
Pirkimo dalies Nr.: 28
Zadanie nr 29
Pirkimo dalies Nr.: 29
Zadanie nr 30
Pirkimo dalies Nr.: 30
Zadanie nr 31
Pirkimo dalies Nr.: 31
Dostawy - 383766-2019
Polska-Katowice: Skrzynki przyłączeniowe
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902235
II.1.2)Główny kod CPV
31224300 Skrzynki przyłączeniowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
Część nr: 27
Część nr: 28
Część nr: 29
Część nr: 30
Część nr: 31