II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa lin stalowych z wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Numer referencyjny: 701802197
II.1.2)Główny kod CPV44311000 Skrętki
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lin stalowych z wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadania nr 2 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44311000 Skrętki
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 oraz 2 do SIWZ.
Zadania nr 3 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 3
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 oraz 2 do SIWZ.
Zadania nr 4 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 4
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 oraz 2 do SIWZ.
Zadania nr 5 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 5
Zadania nr 7 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 7
Zadania nr 10 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 10
Zadania nr 11 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 11
Zadania nr 12 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 12
Część nr: 13
Zadania nr 21 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 21
Zadania nr 30 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 30
Zadania nr 32 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 32
Zadania nr 34 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 34
Zadania nr 35 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 35
Zadania nr 37 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 37
Zadania nr 38 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 38
Zadania nr 39 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 39
Zadania nr 41 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 41
Zadania nr 42 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 42
Zadania nr 43 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 43
Zadania nr 44 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 44
Zadania nr 45 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 45
Zadania nr 46 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 46
Zadania nr 47 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 47
Zadania nr 49 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 49
Zadania nr 51 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 51
Zadania nr 60 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 60
Zadania nr 61 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 61
Zadania nr 62 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 62
Zadania nr 63 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 63
Zadania nr 64 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 64
Zadania nr 65 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 65
Zadania nr 66 — stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 66
Zadania nr 67 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 67
Zadania nr 68 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 68
Zadania nr 70 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 70
Zadania nr 71 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 71
Zadania nr 72 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 72
Zadania nr 73 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 73
Zadania nr 74 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 74
Zadania nr 75 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 75
Zadania nr 76 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 76
Zadania nr 77 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 77
Zadania nr 78 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 78
Zadania nr 79 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 79
Zadania nr 80 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 80
Zadania nr 82 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 82
Zadania nr 83 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 83
Zadania nr 84 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 84
Zadania nr 85 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 85
Zadania nr 86 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 86
Zadania nr 87 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 87
Zadania nr 89 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 89
Zadania nr 90 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 90
Zadania nr 91 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 91
Zadania nr 92 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 92
Zadania nr 93 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 93
Zadania nr 94 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 94
Zadania nr 95 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 95
Zadania nr 96 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 96
Zadania nr 97 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 97
Zadania nr 102 — Liny stalowe za wyjątkiem lin szybowych, lin do kolejek i linek filarowych
Część nr: 102