Építési beruházás - 383867-2018
Magyarország-Érd: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2018/S 169-383867
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Batthyány Sportiskola rekonstrukciója
Hivatkozási szám: EKR000388782018
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45112700 Tereprendezési munkák
45310000 Villamos szerelési munka
45350000 Gépészeti szerelések
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71421000 Kertépítési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Érd Megyei Jogú város közigazgatási területén Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola rekonstrukciójának és bővítésének tervezési és kivitelezési munkái
Főbb számszerűsíthető adatok:
A tárgyi telken (18223/9 hrsz) a jelenleg működő sporttagozatos általános iskola, annak folyamatos működése mellett több ütemben megvalósuló építéssel és bontással egy 16 tantermes általános iskola és egy 8 tantermes sporttagozatos középiskola oktatási együttesévé bővül. Ezzel egyidejűleg a telken helyi birkózó egyesület versenyre is alkalmas, az iskolai testnevelési órákat is kiszolgáló edzőtermei is megvalósulnak.
0. ütemben készül az új birkózócsarnok (1231 m²) és a sportcsarnok felújítása.
Első ütemben a Fácán köz 5.sz alatti telken álló két barakképület és a Fácán köz 1–5.sz alatti telken álló óvoda épület kerül elbontásra.
Helyükre épül a kétszintes általános iskolai szárny (2878 m²), ahol a komplexum főbejárata, az aula is helyet kap, valamint a kápolna.
Pinceszinten található az ebédlő és konyha.
A komplexumot 2 db személylift szolgálja ki, amely az épülő általános iskolában foglal helyet.
A második ütemben a jelenlegi iskolaépület két pavilonjának és a pavilonokat összekötő nyaktagok kerülnek elbontásra.
A bontások csak az új iskolai szárny használatbavétele után kezdhetőek meg.
A második ütemben készül a gimnáziumi szárny (1241 m²).
A harmadik ütemben kerülnek elbontásra a kézilabda, távolugró pálya, a két kosárlabda pálya, valamint a kazánház (2 használaton kívüli olajtartállyal együtt).
Ekkor készül az új összekötő szárny és a sportpályák is.
FONTOS: az ütemezést a Megrendelővel, jelenleg működő Iskolával, tervezővel és a műszaki ellenőrrel egyeztetni kell a kivitelezés megkezdése előtt és alatt is.
Építéssel és bővítéssel érintett terület: nettó 7765 m². (ajánlatkérő 253/1997. (XII. 20.) Korm. rendelet (OTÉK) 1. számú melléklet 88. pontja szerinti nettó alapterületet érti)
A beépítendő telek területe: 20 936 m².
Ajánlatkérő jogerős építési engedéllyel rendelkezik, de nyertes ajánlattevő feladata a kiviteli tervek elkészítése.
Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban kerültek kifejtésre.
Az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden költséget, amelyek a megvalósításhoz, szükségesek.
Ajánlatkérő rögzíti, hogy az ellenszolgáltatás fedezetét a Modern Városok Program (MVP) keretében Magyarország Kormánya és a megyei jogú városok önkormányzatai között első ütemben kötött együttműködési megállapodásokkal összefüggő intézkedésekről szóló 1408/2016. (VI.28.) Kormány határozat terhére biztosítja.
A támogatási intenzitás a projekt elszámolható összköltségének 100,000000 %-a, továbbá, hogy a projekt szállítói finanszírozással nem érintett.