Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Chafea/2019/Health/07 – az uniós polgárok oltási lapjára vonatkozó opciók és ajánlások nyújtása
Hivatkozási szám: Chafea/2019/Health/07
II.1.2)Fő CPV-kód85100000 Egészségügyi szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés célja, hogy megvizsgálják az uniós polgárok közös oltási lapja kidolgozásának megvalósíthatóságát. A nyertes ajánlattevő feladata, hogy a meglévő oltási lapok feltérképezése alapján (1. munkacsomag) javaslatokat dolgozzon ki, teszteljen és értékeljen az uniós polgárok olyan oltási lapjára vonatkozóan, amely figyelembe veszi az esetlegesen eltérő nemzeti oltási rendeket, valamint interoperábilis az uniós tagállamok immunizációs információs rendszereivel, továbbá amely valamennyi tagállamban általánosan elterjedt és határokon átívelően alkalmazható (2. munkacsomag).
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Lásd a pályázati dokumentációt.